Záruka

Bicykle značky GENESIS sú vyrábané s použitím najnovších technológii. Sú vybavené tými najlepšími komponentmi renomovaných výrobcov.

Autorizovaný predajca GENESIS poskytuje prvokupcovi kompletne zmontovaného bicykla záruku na materiálové vady a chyby pri spracovaní. Dĺžka tejto záruky predstavuje pri modeloch s hliníkovým rámom päť rokov a pri modeloch s karbónovým rámom tri roky (v oboch prípadoch len pri dodržaní servisných intervalov, pozri nižšie). Pre odpružené vidlice/tlmiče, komponenty SRAM alebo Shimano a ostatné značkové diely platia príslušné ustanovenia výrobcu.

Uvedená päťročná a trojročná záruka je uznaná len v prípade, že bola u autorizovaného GENESIS predajcu jeden krát ročne preukázateľne vykonaná technická kontrola.

V prípade, že takáto kontrola nebola uskutočnená, skracuje sa záručná doba pri modeloch s hliníkovým rámom z piatich na tri roky a pri modeloch s karbónovým rámom z troch na dva roky. Náklady na technickú kontrolu a údržbu nesie majiteľ bicykla GENESIS.

Autorizovaní predajcovia GENESIS poskytujú záruku výhradne prvokupcom. Záručná doba začína plynúť dňom nákupu.

Na záruku sa nevzťahujú škody spôsobené opotrebením, zanedbaním (nedostatočná starostlivosť a údržba), nárazom, preťažením, neodbornou montážou a zaobchádzaním, ako aj úpravami bicykla (montážne zmeny, nevhodné príslušenstvo a pod.).

Top bicykle

Impact LTD

Impact LTD

999,99 €E-Pro MTB 3.9 SI

E-Pro MTB 3.9 SI

2799,00 €Avenue

Avenue

499,99 €